"ვიღაც თაღლით პოლიტიკანს არ გავუტარებ ცილისწამებას, საკმარისად გავატარე ისედაც, თუმცა მასეთებს საკუთარი კიტრი თავების გარდა, არავინ აინტერესებთ. კაცმაცუნები" - ნინო ნადირაძე - პალიტრა ვიდეო
"ვიღაც თაღლით პოლიტიკანს არ გავუტარებ ცილისწამებას, საკმარისად გავატარე ისედაც, თუმცა მასეთებს საკუთარი კიტრი თავების გარდა, არავინ აინტერესებთ. კაცმაცუნები" - ნინო ნადირაძე
მივიღე გაფრთხილება და ელისშვილის სიცრუის გამომააშკარავებელი პოსტის აღების დავალება, პოსტი ავიღე, მაგრამ მაინც ცრუ ალეკოს თაღლით სულს მაინც არაფერი ეშველება, - ამის შესახებ "ვივამედის" დირექტორი ნინო ნადირაძე წერს.
"მივიღე გაფრთხილება და ელისშვილის სიცრუის გამომააშკარავებელი პოსტის აღების დავალება, პოსტი ავიღე, მაგრამ მაინც ცრუ ალეკოს თაღლით სულს მაინც არაფერი ეშველება. ამ კლინიკაში 600 ადამიანი, ექიმები, ექთნები, დამხმარეები, დღე და ღამეს ასწორებს, რომ სახლში
შვილებს სახლში სარჩო მიიტანოს, და ვიღაც თაღლით პოლიტიკანს არ გავუტარებ ცილისწამებას, საკმარისად გავატარე ისედაც. თუმცა მასეთებს საკუთარი კიტრი თავების გარდა, არავინ აინტერესებთ. კაცმაცუნები, ფუფ," - წერს ნადირაძე.
“პერსონალურ მონაცემთა დაცვის სამსახურმა “ვივამედი“ და ნადირაძე დამნაშავედ ცნო და სოციალური ქსელიდან ჩემი რენტგენის ფოტოს აღება დაავალა“ - განაცხადა ალეკო ელისაშვილმა.